بازگشت اعتدال بوسیله معاملات بورس درون رهن حذف گام لرزش

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بهزاد احمدی نسب با اشاره بوسیله تداوم کمبود شاخص بورس از ابتدای سال جاری افزود: اکنون راسته ذیل واکنش دو مولفه مهم است، در ابتدا زمزمه برگزاری نشست ها با دیدگاه ایجاد توافق، برداشته شدن بایکوت ها و آزاد شدن منابع ایران در سایر کشورها مطرح شده است که این اتفاق به طور حتم با روند نزولی قیمت دلار، تاثیرگذاری بر راسته سرمایه و افت شاخص بورس همراه خواهد شد.

وی بیان داشت: مقدماتی علت دلگشا بینی نسبت به نشست ها، امضای سازش مجله است که می تواند اساس سیلان نزولی دلار را فراهم یواش.

احمدی منبع به دیگر مولفه ای که منجر به خلق کردن چنین وضعیتی درون بازار سهام شده است اشاره کرد و گفت: تا حدودی اعتماد سرمایه گذاران برای ورود سرمایه هایشان بوسیله این بازار از بین رفته است، عملا سهامداری که از دانش و علم مناسبی برای ورود سرمایه های خود بوسیله این بازار برخوردار باشد کم است که این اتفاق بیشتر تحت تاثیر فضای اطراف هر جسمی هیجانی فرمانده در راسته و روند صعودی غافلگیرکننده متمایز بورس صورت داد. بازار پویا نیازمند سرمایه گذار با دانش است

این ممیز میدان سرمایه اظهار داشت: عدم تحلیل از لفظ سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در بورس زمینه خلق کردن هیجان های کاذب و روند نزولی معاملات را در این راسته مهیا کرد.

وی میدان پویا را نیازمند سرمایه گذار با دانش دانست و گفت: افرادی که به تعاقب ورود سرمایه های خویشتن به راسته هستند باید در موضع صعودی و نزولی شاخص بورس، تحلیل درستی را از بازار داشته باشند و بتوانند با غرض گیری های درست مانع از ابداع جدول فعلی در بازار شوند.

احمدی ریشه با بیان اینکه سخت گیری چندانی از سوی مسوولان بخاطر محضر افراد تو این بازار صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: هیچگونه اجباری انگیزه ورود این افراد بوسیله بازار از مجرای باهم اتحاد کردن های سبدگردان و مجری های تنخواه گذاری اجرا نشد و سهامداران فقط بوسیله دلیل جهت دهی های اشتباه از یک سهام وارد بازار شدند که این امر علت شد تا مسیر بازار دگرگونی بطی ء و از قضیه منطقی معاملات خود فاصله بگیرد. بازار بر سر دو راهی تا زمان انتخابات

این کارشناس بازار تنخواه اظهار داشت: به نظر می رسد بازار سهام تا زمان پایدار شدن بخت جدید که می تواند تا قطع زیادی موجب کاهش شک و وسواس سهامداران بخاطر ورود سرمایه های خود به این بازار شود با سیلان چندان معقولی همراه نباشد.

به گفته وی، میدان سهام از نرمی و آبان ماه از رکود خارج می شود و با توجه بوسیله اعمال سیاست های متاخر مسیر خود را مشخص می درنگ و به راه خویشتن ادامه می دهد.

احمدی نسب با بیان اینکه بازار حالا از لحاظ عملکردی  با تعبیر کردن چندانی همراه نیست که بتواند روزهای لبریز رونقی را امتحان کند، افزود: تا اوایل عزل پاییز اتحاد چندان مثبتی درون بازار قیافه نخواهد رحم اما در عارض خلق کردن اصلاح مقدور است بازار تحت تاثیر کاهش بها دلار در مسیر نزولی استراحت بگیرد. اقداماتی که زودتر معاملات بورس را متعادل می بطی ء

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اقداماتی که راه اندازی بورس باید برای بهبود وضعیت بازار در اذن کار فراغت دهد اشاره کرد و گفت: سازمان بورس باید در کل تصمیماتی برداشته شدن شلنگ نوسان را برای این میدان اتخاذ یواش که بوسیله طور حتم درون ابتدا با تبعات زیادی همراه خواهد شد، با توجه به جوی که اکنون در بازار حاکم است معاملات بورس از این طریق به طور حتم بعد از مدتی به تعادل می رسد.

وی با اشاره به اینکه تو همه جای دنیا بازار خویشی نمایش و دعوی است و تعیین کننده مقدار خواهد بود، افزود: بازار تا زمانی که جو روند در افراد ملاک تصمیم گیری افراد برای سرمایه گذاری باشد و در ردیف های خرید و ابتیاع هیجانی فراغت گرفته باشند، نمی تواند بوسیله تعادل برسد.

احمدی گوهر خاطرنشان کرد: زمانی که سهمی تو بازار از ارزش زیادی برخوردار نباشد چه دلیلی دارد که با زیاده چرب یا شیرین مانند قیمت طلا درون بازار مورد سودا قرار گیرد، بلکه باید دستور عدالت تا سهام با حذف ترس های ایجاد شده در بازار با قیمت پایین معامله شود. حذف دامنه نوسان، لازمه بهبود وضعیت میدان

این کارشناس میدان سرمایه با اقرار اینکه خلق ویژگی در قدم نوسان باعث شده تا سهام نتوانند بوسیله بها حقیقی خویشتن نزدیک شوند، گفت: شلنگ نوسان باید از بازار برداشته شود تا قیمت سهام زودتر به مقدار فطری خود برسند و شدت نهر هیجانی خلق کردن شده در راسته کاهش یابد.

وی با پیش روی اینکه قیمت سهام تو بازار باید با تجرید قیمت گذاری شود، اعتراف داشت: زمانی که بازار به سمت معاملات تخصصی پیش رود دست افرادی که از دانش چندانی از سرمایه گذاری در بورس برخوردار نیستند کوتاه و از مجرای درست قرین انبازی های سبدگردان و جعبه های سرمایه گذاری خبردار این راسته می شوند که بازار سهام از این طریق بوسیله بازاری حقگو تبدیل خواهد شد.

احمدی نسب خاطرنشان کرد: تو این موقعیت حمایت هایی که از بازار از لفظ مسوولان رخ می گیرد سم است و باید دستور دهند تا هر چه زودتر بازار به ارزش واقعی خود نزدیک و بعد از آن معاملات بوسیله دست خط خویشتن تربیت شوند. معاملات بورس تحت نفوذ ناراحتی های کاذب

این کارشناس راسته سرمایه اشعار داشت: راسته با مشکلی مواجه نیست که برخی از مسولان به دنبال این هستند تا از ضابطه حمایت های خود مانع از ریزش بازار شوند، اما باید توجه داشت که این بازار اکنون و داخل وضعیت فعلی فقط دون تاثیر هیجان های ایجاد شده قرار گرفته است.

وی خلق شفافیت تو راسته را منوط به برداشته شدن دامنه نوسان دانست و گفت: مقدور است داخل آن زمان راسته با ناراحتی شدیدی همراه شود اما سپس از آن بوسیله طور حتم بازار به ریل اصلی خود باز می گردد و کمتر گواه این طور روزهای نگران کننده ای داخل راسته خواهیم بود.

احمدی نسب با اقرار اینکه سهامداران بهتر است با توجه به وجود چنین وضعیتی درون بازار بیشتر از جعبه های سرمایه گذاری با درون آمد ثابت کاربرد کنند، گفت: با توجه بوسیله حیات این طور وضعیتی تو بازار اینک این قوطی ها نگرش بهتری برای سرمایه گذاری هستند و تا زمان روشن شدن تکلیف برجام و در رو بازار از رکود عایق از ضرر و خسارت های جدی سهامداران می شود.

شاخص کل در راسته بورس دیروز (سه شنبه، ۳۱ فروردین ماه) دو هزار و ۸۲۴ واحد رشد داشت که در نهایت این متمایز به رقم یک میلیون و ۲۱۹ هزار واحد رسید.

 دامنه نوسان قیمت ها تو بورس پیش از این،  مثبت ۶ و منفی ۲ درصد بود که از امروز (یکم اردیبهشت ماه) تحول و بوسیله مثبت ۶ و منفی سه درصد اضافه پدیدار کرد.