ارسال رایگان و فوری اقلام سوپر مارکتی فروشگاه کرانه کوروش در بخانه برگشتن های قزل کرونایی

سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش با محصولات متنوع و رعایت پروتکل های بهداشتی تو ودیعه بندی و ارسال رایگان در خدمت مشتریان افضل است. 

در افق کوروش می توانید سودا همگی مایحتاج روزانه خویشتن را بدون خارج شدن از منزل و گذراندن دوران قرنطینه، عزب با انتصاب اپلیکیشن اکالایا ورود به سایت اکالا و همچنین با شماره ثابت ۱۵۳۶ ارتکاب دهید و باارسال رایگان و در کمینه از یک روزگار دریافت کنید.

با توجه به اینکه خرید اینترنتی این روزها و بوسیله خصوص با حلولماه میمون رمضان برای روزه داران به برهان سختی رفت و آمد، بهترین و ایمن ترین راه بخاطر جلوگیری و ترویج ویروس کرونا است، لذا برای حفظ جان خود و عزیزانتان از ارشد ترین فروشگاه اینترنتی خریداری کنید و از گزینه ارسال رایگان یکروز مند شوید.

در حال حاضر ۲۵۷ شهرستان در وضعیت قرمز است. شهرستان های کلیبر و ملکان (آذربایجان شرقی)، چالدران و سردشت (آذربایجان غربی)، بیله سوار، پارس آباد، خلخال، سرعین، حرارت و مشگین بطرف خانه (اردبیل)، چادگان (اصفهان)، اشتهارد (البرز)، سیروان (ایلام)، جم (بوشهر)، قرچک و ملارد (تهران)، خانمیرزا (چهارمحال و بختیاری)، طبس (خراسان جنوبی)، بجستان، بردسکن، تربت جام، تربت حیدریه و کاشمر (خراسان رضوی)، جاجرم و گرمه (خراسان شمالی)، سلطانیه (زنجان)، استهبان، بوانات، پاسارگاد و نی ریز (فارس)، دهگلان (کردستان)، بردسیر (کرمان)، دالاهو و قصرشیرین (کرمانشاه)، گالیکش (بوستان)، سیاهکل، شفت و ماسال (گیلان)، جزیره کیش (هرمزگان) و اسدآباد (همدان) در وضعیت قرمز قرار گرفته اند.

نیز به اطلاع می رساند تو تهران و کرج نیز به برهان وضعیت قرمز و پایداری ویروس کرونا، ارسال مجانی است.

شما روزه گرفتن داران افضل تو هر عمه از ایران که هستید و چنانچه شهر شما در وضعیت قزل فراغت دارد، همین اکنون بهسایت یا اپ اکالا سر بزنید و با صرف کمترین زمان ممکن و آماده کردن مسوده خرید، سفارش خود را ثبت کنید. فروشگاه اینترنتی افق کوروش در اسرع وقت و در اولیه بازه زمانی انتخابی و در ناچیز از یک روزگار بیع شما را از طریق ارسال رایگان به دست شما می رساند.

فروشگاه اینترنتی افق کوروش متصل به فکر شادکامی و مصونیت جسمی شما مشتریان ابدی و وفادار تو ماه رمضان است. امید است با دستیار و رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم دست بوسیله دست هم این شرایط سخت را متعاقب سر بگذاریم و کرونا را شکست دهیم.

آدرس وب سایت:okala.com

آدرس انتصاب اپلیکیشن اکالا:okala.com/landing/mobile

سفارش تلفنی: 1536بیشتر بخوانید:گالری روبی، ارائه دهنده زیورآلات مردانه و زنانهکمپین ویژه شرکت مدیران خودرو برای ماه مبارک رمضانمعرفی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال mydmc.irحمل و نصب مروارید نقیض ربودن با مشارکت دژ دربتهیه خط تلفن ثابت ابری از مرکز مناسبت ابری دفتر شما