مهلت شناساندن مشمولان کنکوری اعلام شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سردار مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان فارغ التحصیل دیپلمی که تو سال ۹۸ مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده اند و در کنکور سراسری سال ۹۹ شریک کردند با توجه به مقررات و به علت رفع دشوار این عزیزان تا ۳۱ شهریورماه زود دارند برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

وی افزود: مهلت مذکور صرفاً بوسیله موجب ثبت درخواست ها در دفاتر پلیس ۱۰ است و زمان اعزام به خدمت این عزیزان داخل ماه های آتی مشخص می شود.

بوسیله گفته این مقام ارشد انتظامی، مشمولان عملا تا فرارسیدن زمان اعزام خدمت خود فرصت انتخاب لفافه و داخل عارض مهیا شدن شرایط توسط سازمان سنجش امکان ثبت اشتهار بدون دغدغه در دانشگاه را دارند.

سردار مهری گفت: ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مستمری اشتراکی ناجا بوسیله سرود مساعدت و تعیین بلوغ این مشمولان هواخواه اطلاع دادن نتایج و پروگرام زمان بندی انتخاب رشته، ثبت نام و زمان دقیق شروع به درس این عزیزان از سوی اداره عبرت و وزارتخانه های علوم و بهداشت است که بوسیله محض تعیین موارد مذکور، سازمان شهریه عمومی ناجا ضوابط مربوط به این عزیزان را به زودی اعلام می کند.

مهتر موسسه وظیفه عمومی ناجا توضیح داد: داخل صورت عدم اطلاع دادن برنامه زمان بندی مفت از سوی سازمان سنجش و وزارتخانه های سابق الذکر و نیز نخست به تدریس این عزیزان تو ترم دوم، اعزام مشمولان درون نزدیک ترین ماه عمل تا آن ها بتوانند گرداگرد آموزشی خود را در نیروهای مسلح بگذرانند و درون صورت مراد در بهمن ماه از نوکری مرخص کردن می شوند.

وی افزود: کلیه نیروهای مسلح موظف هستند برابر مقررات در صورت اعلام قبولی مشمولان بوسیله سرعت نسبت بوسیله تسویه شمار با مشمولان رفتار به جهت امتداد فراگیری آنها را به سازمان شهریه عمومی معرفی کنند.

سردار مهری با اعلام اینکه مشمولان و خانواده های معتبر آنها هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشند، گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا و همکاران بازداشت در ستاد کچل نیروهای مسلح بوسیله قفا رفع مشکلات مشمولان هستند.

رئیس سازمان مقرری اشتراکی ناجا افزود: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان بوسیله نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن رسا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال اداره تو پیام رسان سروش بوسیله نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مبدا شوند.