مبلغ ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان | دلار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان | جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز درون ۳۰ مرداد ۹۹

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از تسنیم، اندوه اکنون تو بازار تویی ارج طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۶۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت مسکوک تمام بهار آزادی طرح متاخر ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ارزش سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

همچنین تو راسته سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع مبلغ خزنده آزادی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و مسکوک حرارت یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گلچین شده است و به ابتیاع می رسد. سکه؛ ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان | جدیدترین قیمت طلا، مسکوک و ارز در ۲۹ مرداد ماه

بها هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۶۲ هزاره تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک میلیون و ۴۰۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۵۶۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس زر در بازارهای جهانی با مقدار ۱۹۳۸ دلار فروش می شود.

در حالی که پس از انتشار صورت مذاکرات نشست ماه گذشته فدرال رزرو آمریکا ارزش دلار تقویت شده و میزان بازدهی اوراق انبار داری آمریکا اضافه یافته است، قیمت زر روز چهارشنبه متجاوز از ۳ درصد کاهش یافت، هرچند که امروز اندکی افزودن داشت.

پهلو بنیاد این گزارش، مقدار هر اونس طلا امروز با نصف درصد رشد نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۱۹۳۸ دلار و ۵۳ عادات رسید. قیمت فلز زرد روز گذشته با ۳.۵ درصد کمبود به حدود ۱۹۲۸ دلار رسید. قیمت طلا درون معاملات آتی امروز با ۱.۲۵ درصد کاهش به ۱۹۴۵ دلار و ۶۰ تشریفات رسید. تو معاملات آتی دیروز نیز قیمت فلز زرد ۲.۱ درصد هبوط کرده بود.

ادوارد مویا تحلیلگر راسته طلا در شرکت اوآندا گفت: «یکی از نگرانی ها این وجود که فدرال رزرو مقدور است اقدام به کنترل منحنی بازدهی اوراق بدهی کند که می توانست منجر به تداوم قضیه کاهشی ارزش دلار شود، اما سیاستگذاران بانک مرکزی امریکا گفتند که فعلا این طور قصدی ندارند.» مهار میزان بازدهی اوراق بدهی دولت آمریکا می تواند جذابیت سرمایه گذاری در این اوراق را کاهش دهد و موجب فشار بیشتر پهلو قیمت دلار شود. چنین وضعیتی بوسیله منفعت بازار زر تمام می شود.

پس از نشر صورت مذاکرات فدرال رزرو، میزان سوددهی اوراق خرمن آمریکا شاهد رشد بود و ارزش دلار ۰.۸ درصد رشد کرد.

فدرال رزرو تصریح کرده که رشد منفی اقتصادی ناشی از مسری کرونا چشم انداز اقتصادی را در وضعیت نامعلومی قرار داده و برای امان از صرفه جویی آمریکا نیاز به ارائه بسته های محرک مالی بیشتری احساس می شود.

اقدامات محرک مالی گسترده و نرخ پایین نصیب موجب شد تا مقدار طلا داخل هفتمین ماه اوت به بالاترین رقم تاریخی خویشتن برسد، اما پس از آن قیمت ها ریزش شایان توجهی داشته است.

به گزارش تسنیم،  تو راسته آزاد بی آرامی اکنون نرخ دلار با اضافه نسبت بوسیله مقدار های پایانی روز کارگر قبل ۲۳ هزاره و ۱۰۰ تومان، یورو ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان و ناجور امارات ۶ هزار و ۳۶۰ تومان اطلاع دادن شده است.

صرافی های بانک ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را بخاطر ابتیاع به مردم با اضافه ۱۰۰ تومانی نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از انسان با بها ۲۲ هزاره و ۴۰۰ تومان خریداری می کنند.

هنگام روز ساری قیمت بیع یورو در صرافی های بانک ها نیز با ۱۰۰ تومان افزودن نسبت بوسیله قیمت های پایانی روز مفید قبل ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان اخبار شده است؛ قیمت بیع یورو در این صرافی ها ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان درج شده است. اگر عوارض سکه در سال ۹۷ را نپرداخته اید بخوانید