۲ عامل عمده افزودن بها طلا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصادآنلاین، بوسیله گفته تحلیل گرانبها بزرگترین اصلاح یک روزه میدان زر داخل هفت سال گذشته، برای این بازار ضروری به رویت می رسید؛ این در حالی است که پیشتر بسیاری از تحلیل گران زکام یکباره ارج ها را به پشت روند اصلاحی بازار پیش بینی می کردند.

اورت میلمان ممیز فلزات گرانبهای گینزویل کوین در این باره معتقد است: ریزش نزدیک بوسیله ۱۲۰ دلار عزب در یک روز، گام شکوه بود که بازار در راستای اصلاح بانوا برداشت. در واقع آنچه انتظار می رفت نزدیک شدن قیمت ها به سطح ۱۹۰۰ دلار در هر اونس بود؛ در این وضعیت سطح حمایتی خوبی ایجاد شده که به سکون بیشتر بازار تا ماه سپتامبر و به تبع آن تا سه ماهه چهارم معاون می کند.

دنیل پاویلونیس کارگزار ارشد کالایی RJO Futures داخل توضیح خود از بازار هفته گذشته نشانی کرد: یکی از مقصد های راسته طلا در هفته گذشته افزودن علاقه به موارد خرید و بیع با توجه به ریزش بها ها وجود. این در حالی است که ما پیشتر تماشاچی موارد تشنج بانوا اینچنین بوده ایم. در میدان هفته جدید هم نوساناتی تو قیمت ها خواهیم داشت که در نهایت منجر بوسیله دنباله جریان صعودی بازار خواهد شد، دنباله نوسانات در بازار به معنای پایان ردیف آرایی تو میدان نخواهد وجود. اگر در یک حروف تصاعدی ارشد قرار بگیریم، صف فروش را مشاهده خواهیم کرد که خود می تواند بوسیله نوعی ایجاد تعادل کند، در چنین حالتی سطح حمایتی عطا تیمار خلق شده که می تواند مسیر را برای جهشی بزرگتر آماده نرم. مذاکرات مالی آمریکا؛ تنش چروک با ایالات متحده

دو عامل تاثیرگذار پهلو بازارهای هفته متاخر درست بسان هفته قبل شامل مذاکرات درون مورد امانت محرک مالی دوم آمریکا میان نمایندگان دو حزب جمهوری یا و دموکرات است که هنوز به نتیجه شدید نرسیده و از لفظ دیگر ادامه تنش های ایالات متحده با چروک است که درون صورت از عادت گیری می تواند نوسانات بنیادی داخل راسته بر جای بگذارد.

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا همچنان درون مورد عدم قبول امانت دوم محرک مالی، نمایندگان دموکرات را مقصر می داند؛ این اظهارنظر یک هفته پس از انقراض جمهوری خواهان در مناظره با دموکرات ها عنوان شده است. یادآوری این نکته ضروری است که محفل سنای آمریکا تو حال حاضر تحت کنترل جمهوری متقاضی و مجتمع نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها قرار دارد.

دنیل گالی رییس استراتژی کالایی TD Securities در این باره گفت: بسته دوم محرک مالی نگرانی های زیادی با خود به همراه دارد. واقعیت این است که کمیسیون سنا برای مدتی تشکیل میتینگ نخواهد عدالت و این یک عامل منفی برای بازار و البته در قیمت گذاری زر خواهد حیات.

فیلیپ استریبل استراتژیست اصلی راسته در شریک Blue Line Futures عنوان کرد: بلافاصله با دستیابی به مصالحه در مقبول ودیعه محرک مالی دوم، نرخ دلار آمریکا تضعیف شده و قیمت زر افزودن خواهد یافت؛ در رخ تصویب نسخه دموکرات ها درون بسته محرک مالی ارزش دلار آمریکا به شدت تضعیف شده و در صورت تصویب نسخه جمهوری خواهان قیمت پول این کشور به آرامی کاهش خواهد یافت.

جورج جرو مدیرعامل RBC Wealth Management گفت: مذاکرات تجاری ایالات متحده و چین بخاطر بازارهای هفته جدید از بزرگی اضافی برخوردار است چرا که بیع گران در تلاش هستند تا برخی از علائم را پیش از اجرا معاملات ستاندن کنند.

اگرچه به خشکی امدن اساس گزارش های منتشر شده درون روز گذشته، به رویت می رسد که جلسه بررسی معاملات تجاری ایالات متحده و چین در زمان بندی ها بوسیله تعویق افتاده است؛ بنا پهلو اعلام پیشین قرار بود این میتینگ امروز شنبه تشکیل شود.

ایا تان تحلیل گر  FXTM market درون این راستا تشریح عدالت: تا به امروز چین، از لحاظ خرید اقلام صادراتی آمریکا نسبت به اهدافی که بخاطر یک ساله تعیین شده بود فاصله زیادی دارد. در صورتی که هر کدام از مذاکرات (در مورد ودیعه محرک مالی ایالات متحده و یا مذاکرات میان چین و آمریکا) به مالاریا خود به بن عقد و مولود منفی برسد، معامله گران داخل بازارهای سهامی رکوردهای متاخر به ثبت خواهند رساند و راه را برای بازگشت زر به سطح ۲ هزاره دلار باز خواهد گشود. بازدهی اوراق مخزن و ارزش دلار

از دیگر عوامل اصلی و تعیین کننده در بازار زر بدون شک بازدهی اوراق خزانه و بها دلار آمریکاست. در طول هفته گذشته محکمی هر دو عامل منجر به کاهش قیمت طلا شد.

گالی تو این باره اعتراف کرد: بزرگترین عوامل تاثیرگذار کنار بازار طلا در کشش هفته گذشته عاری وسواس تغییر تو مقدار های اسمی و پا بر جا بوده است.

وی با بیان اینکه پیش بینی های سابق تو مورد روند بی محابای صعود قیمت طلا اکنون والا خاصیت استراحت گرفته است، تصریح کرد: محیطی که پیشتر منجر بوسیله تکثیر قیمت زر می شد، اکنون کمی تعدیل شده اما خریداران همچنان به دنبال ریزش مکرر قیمت ها هستند و سطح ۱۸۵۰ دلار جایی است که زر را تحول به محیطی جذاب برای سرمایه گذاری های دوباره خواهد کرد.

میلمان هم درباره بازدهی اوراق خزانه عنوان کرد: با افزایش بازدهی اوراق خزانه، جذابیت طلا کاهش خواهد یافت. کنفرانس فدرال رزرو و تاثیر آن بر میدان زر

اتحاد مهم دیگری که تو طول هفته ساری می تواند بر میدان زر تاثیرگذار باشد، جلسات ماه جولای فدرال رزرو است که روز چهارشنبه منتشر خواهد شد و سرمایه گذاران توجه یدکی بوسیله منحنی کنترل عملکرد بازدهی اوراق (YCC) خواهند داشت.

افشین نبوی معاون رییس بازرگانی بخش فلزات گرانبها در MKS SA درون این باره گفت: ریزش بیشتر قیمت ها در هفته جدید چندان منطقی به رویت نمی رسد، از دیدگاه روانشناختی سطح پشتیبانی ۱۹۰۰ و ۱۹۲۵ دلار و سطح مقاومتی ۲ هزاره دلار در هر اونس در معاملات هفته آتی قابل پیش دماغ است.

میلمان نیز داخل این رابطه عنوان کرد: نرخ گذاری نزولی و صعودی هر دو به یک حد کار بزرگ پذیر است؛ اگر قیمت ها بار دیگر به کم از ۱۹۰۰ دلار در هر اونس برسد همان معادل جای شگفتی نخواهد داشت که چنانچه مقدار ها به بیش از ۲ هزار دلار در هر اونس دست یابد.

استریبل اما با بیان اینکه خریداران جدید به قفا دستیابی مقدار ها بوسیله سطوح بالای ۲ هزار دلار هستند، توضیح داد: خریدارانی که طی هفته گذشته در نرخ های ۱۸۷۴ و ۱۹۰۰ دلار در هر اونس موفق به فروش شده اند، زمان حال گرایش دارند که ارج ها به سرعت به سطوح بالای ۲ هزاره بازگردد. بازگشت قیمت ها به سطوح بالای نفیس اعتماد تنخواه گذاران بوسیله این بازار را تکثیر خواهد قسط.

از دیدگاه جرو اما برای دستیابی به سطح قیمتی ۲ هزار دلار در هر اونس سطح مقاومت مطلع ما ۱۹۰۰ دلار و سپس ۱۹۵۰ دلار در هر اونس خواهد حیات. وی پارسا است: این واقعیت که با عبور زمان بوسیله سرعت به زمان انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نزدیک می شویم خویشتن نوسانات راسته را بوسیله عقب خواهد داشت و در نهایت همین مساله زر را به سمت سطح ۲۱۰۰ دلار در هر اونس سوق خواهد داد.