روایت کیهان از ماجرای جنجالی محسن چاووشی و همسر ابی

به گزارش همشهری آنلاین، کیهان نوشت: داخل سالگرد شهادت امام اول شیعیان انتشار یک قطعه موسیقی در وصف مولای متقیان توسط یکی از خوانندگان ایرانی، باعث شد تا همسر رامشگر ایران ستیز (اشکبار) در فضای مجازی با وضعیتی نامتعادل علیه باورهای مذهبی مردم ایران و معصوم علی(ع) گفتگو بطی ء.

طی هفته های اخیر، ابراهیم حامدی مشهور به «ابی» به خاطر اظهارات ضدایرانی و خوش رقصی اش برای عربستان سعودی با واکنش های منفی بسیاری مواجه شده است.

ابی به همراه تعدادی دیگر از خواننده های مهمانخانه ای و فراری چندی قبل با حضور درون یک جشن بوسیله میزبانی ولیعهد عربستان، منظور هایی را خواندند. کنسرتی که با استقبال خنکی مواجه شد!

این مرحله و همزمان با به شهادت چسبیدگی معصوم علی(ع) با چاقو جهل، همسر اشکبار به طور یمین علیه باورهای مذهبی انسان ایران و تا اینکه امام علی(ع) شمشیر جهل و نفرت کشید!

نکته قابل تأمل این است که همسر ابی درحالی از خواننده داخلی بوسیله خاطر ابراز ارادت بوسیله حضرت علی(ع) با نشانی «بازیگر حکومتی» یاد کرده است که همسر خودش اخیرا بوسیله فکر گرفتن چند دلار بیشتر، بوسیله پا ماچ ولیعهد یکی از عقب بی ریا ترین و جانی ترین رژیم های جهان یعنی رژیم آل سعود رفت؛ ابی حتی برای خوشایند پادشاهان عربستان علیه ناحیه خودش حرف اندوه زد!

در واقع کنسرت پیش پا افتاده و ضدایرانی عربستان، باعث فضاحت خوانندگانی شد که سال ها وانمودسازی بوسیله ایرانی بودن و وطن دوستی می کردند ولی همین مدعیان بوسیله فکر چند دلار، ماهیت فرماندهی طلب تجزیه یا خود را برملا کردند.