اندروید 11 بخاطر نوکیا 3.2 منتشر شد

نوکیا 3.2 تو سال ۲۰۱۹ با سیستم عامل اندروید 9 پای عرضه و داخل ماه آوریل سال ۲۰۲۰ (فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹) بوسیله اندروید 10 به روز شد. GSMArenaمی نویسد به روزرسانی اندروید 11 برای این گوشی نوکیا منتشر شده است.

به نظر می رسد اندروید 11 برای نوکیا 3.2، نسخه ی بیلد گوشی را بوسیله ۳٫۱۴۰ ارتقا می دهد و شامل پچ امنیتی ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹ و فروردین ۱۴۰۰) است. بوسیله لطف این به روزرسانی ۱٫۴۳ گیگابایتی، قابلیت های جالب اندروید 11 مثل حباب چت و مجوزهای یک با ر مصرف بوسیله گوشی اقتصادی نوکیا اضافه می شوند.

ظاهرا به روزرسانی اندروید 11 به قیافه وعده ای بخاطر نوکیا 3.2 در دسترس قرار می گیرد. جنین ی مبدا ۳۴ سرزمین را شامل می شود که از بین آن ها می توانیم به ایران، عراق، آلبانی، دانمارک، مصر، سوئد و سوئیس اشاره کنیم. اندروید 11 نوکیا 3.2 در حال حاضر در ۱۰ درصد از ۳۴ کشورِ وعده ی شروع منتشر شده است و تو کتاب ۲۸ مارس ۲۰۲۱ (۸ فروردین ۱۴۰۰) داخل تمامی این کشورها منتشر می شود. بیشتر بخوانید:تصویر محافظ نمایشگر آیفون ۱۳ با ناچ کوچک تر رک شدفروش چشمگیر سری گلکسی S21 تو راسته ایالات متحدهتصاویر رندر وان پلاس نورد N1 منتشر شداولین آپدیت وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو منتشر شدویدیوی آزمایش پایداری وان پلاس 9 پرو منتشر شد