AمرسدسGHAROOOON AMG C63 S S با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی

AAAAAانبازیGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON تیونینگ خودرو اتوداینامیکس (Auto Dynamics) از نسخه مصالحه شده مرسدس AMG C63 S S با شهرت رمز Charon رونمایی. کرد اگرچه Charon از بیرون نسبتا مشابه نسخه های استاندارد بوسیله نظر می رسد، درون ذیل بدنه آن تغییرات زیادی حیات. 

دارد مدل کارخانه ای مرسدس AMG S C63 S مجهز به پیشرانه ۴ لیتری خورجینی هشت استوانه توربوشارژ است که ۵۰۳ اسب بخار غلبه و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و برای خریدارانی که به متعاقب سدان اسپرت هستند، متجاوز از پیمانه ارزان به نظر. می رسد بااین حال به دیدن می رسد این میزان خروجی بخاطر مهندسان اتوداینامیکس کافی.نبوده است مقاله:های مرتبط بی ام و M760Li با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی شدبی ام و BMW X5 M با تیونینگ اتوداینامیکس

معرفی شد تو نسخه Charon، پیشرانه خورجینی هشت سیلندر از پکیج  غلبه AD850 این تیونر بهره. می برد اضافه شدن  پکیج AD850 به ذهنی استفاده از دو توربوشارژر و مبدل های حرارتی جدید، ورودی هوای فیبر کربنی، سیستم اگزوز catback با دریچه های شایان تنظیم، مخزن چربی Weistech بخاطر جعبه دنده، سیستم / آداپتور VTA BOV ساخت Weistech و ECU ریمپ شده. اتوداینامیکس است این تغییرات منجر بوسیله اضافه خروجی بوسیله ۸۴۳ اسب دود قدرت و ۹۷۲ نیوتن متر گشتاور. می شود بوسیله این انتزاعی S که C63 S تیون شده اینک ۳۴۰ اسب بخار قدرت و ۲۷۲ نیوتن متر تکثیر نسبت به استاندارد کارخانه ای.

تولید می نرم از جمله سایر تغییرات این خودرو می استعداد به فنرهای اسپرت پایین (آورنده)اوج ایباخ Eibach ، سیستم ترمز Fischer Stahlflex و رینگ های ۲۰ اینچی BBS مشکی ساتن قرارگرفته در لاستیک های میشلن پایلوت اسپرت.

4S اشاره کرد نسخه منحصربه فرد Charon بخاطر S مرسدس AMG «C63 S پکیج» بیرونی AD Black Star را به ارمغان می آورد که محتوی جلوپنجره مشکی و. نشان زرد اتوداینامیکس است با وجود تمام این تغییرات، اگر از دور سدان اسپرت مرسدس بنز را مشاهده S کنیم، دقیقاً مانند C63 S.معمولی به:رویت می رسد بیشتر بخوانید تاکسی لندن با بدنه ون و پیشرانه پلاگین هیبرید معرفی کردن شدطرح مفهومی رنجرور آینده برای زندگی شهری معرفی کردن شدنسخه فیس لیفت ون رنو ترافیک شناساندن شدفولکس واگن از سرنوشت نوکیا عبرت گرفته استاین ربات در عزت چند دقیقه چاله ها و ترک های جاده