۷ میلیارد مرحله تماشای بچه کوسه | رکورد بازدید داخل تاریخچه یوتیوب ضعف

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از گاردین، شرکت آموزشی پنک فونک چهار سال پیش «خردسال کوسه» را به خشکی امدن بنیاد شعری کودکانه از یک شاعر ناشناس منتشر کرد و در دسترس مردم گذاشت. این عزم را یک خواننده ۱۰ ساله زور ای-آمریکایی به معروفیت هوپ سگوین خواند که با حرکات های بامزه دو کودک ابتدا درون جنوب شرق آسیا و پس ازآن تو اروپا و آمریکا بسیار پربیننده شد. همین آهنگ کودکانه درون آمریکا داخل رده ۳۲ پرفروش های جای گرفت و رتبه آن داخل بریتانیا شش بود.

آهنگی که فقط یک دقیقه و ۲۱ حین است، دستمایه برگزاری یک تور زنده و تولید کتاب و نوشت افزار و دیگر ابرازهای تبلیغاتی شد و چند رامشگر سرشناس هم آن را بازخوانی کردند. عجیب اینکه ماه گذشته تو زندانی درون اوکلاهما از این آهنگ به عنوان شکنجه کاربرد شده وجود و سه نفر از کارکنان زندان چند زندانی را مجبور کرده بودند دو روزگار فقط آهنگ نوزاد کوسه را شنوایی دهند.

رکورد پیشین پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب در دست آهنگ دسپاسیتو فرمان لوییس فانسی، خواننده پورتوریکویی با همکاری رپر هموطنش ددی یانکی حیات. دسپاسیتو که بوسیله زبان اسپانیولی آرام معنی می دهد، نخستین ویدئوی تاریخ حیات که بوسیله رکورد سه، چهار، پنج، شش و هفت میلیارد ملاقات می رسید و حالا بچه کوسه با هفت میلیارد و ۴۰ میلیون دیدار رکورد آن را شکسته است.