افت این ویتامین عامل ابتلا به نوع اکید کرونا است

بهSGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پزشکان آمریکایی اصرار دارند با حیات ابهت استفاده ویتامین ها و ریزمغذی ها برای حفظ سلامت بدن، آمارها نشان می دهد که “۹۴ درصد” از افراد سالمند درون این ملک دستخوش کاستی ویتامین D هستند. آنها می گویند: در ۸۹ درصد از این قسمت قسمت کردن سنی سطح ویتامین E از استانداردهای توصیه شده پایین زیرفون است و ۴۴ درصد نیز دچار کمبود ویتامین A A.

هستند براساس نتایج یک تجسس که به رطوبت منتشر شده است نزول ویتامین ها در بدن تا اینکه با مخاطره ابتلا به بیماری های تنفسی از عموم-کووید ۱۹ رابطه. دارد افزایش سطح ویتامین های A، E و D درون بدن از عادت مصرف مواد غذایی یا مکمل ها، خطر ابتلای فرد به بیماری های تنفسی و ریوی از جمله آنفلوآنزا و-کووید ۱۹ را کاهش می.

دهد نتایج مطالعه ها مدال می دهد افرادی که مدل توصیه شده از این سه گانه ریزمغذی را دریافت کنند کم احتمال دارد بوسیله آنفلوآنزا، سرماخوردگی، بیماری مزمن انسدادی ریه و حتی آسم دستخوش. شوند نیز نتایج تحقیقات حاکی از آن است که استفاده ویتامین D به طور خاص، عملکرد سیستم ایمنی را تقویت کرده و هبوط این ریزمغذی می تواند عاملی داخل ابتلای فرد بوسیله نوع شدید بیماری-کووید ۱۹.

باشد ویتامین های A، E، D و C ریزمغذی بوسیله حساب می آیند به این مفهوم که برای ادامه حیات، بدن بوسیله دوز نسبتا پایینی از آنها احتیاج.

دارد به گزارش “یونایتدپرس، سومانترا” ری مدیر اجرایی مرکز جهانی تغذیه و سلامت درون انگلیس که به طور یمین در این جستجو انبازی نداشت،: گفت کمبود ریزمغذی ها اغلب به عنوان یک عامل کلیدی داخل بروز سوءتغذیه و مصیبت نوظهور پژمان می شود و نشان دهنده چالشی دیگر تو همه گیری بلای ناگهانی-کووید ۱۹.

است بوسیله گفته محققان، تغذیه نقش مهمی در کاهش خطر ابتلا بوسیله چندین عفونت دارد اگرچه چگونگی خاصیت آنها در تحکیم امان بدن همچنان مرموز است و کاملا شناخته شده.