شارژر MagSafe اپل، آیفون های نسل گذشته را با سرعت کمتری شارژ می کند

فردی بوسیله تری یکی از متاع جانبی اپل را مورد آزمایش استراحت داده است. براساس آزمایش وی، چنانچه بخاطر شارژ گوشی های سراب گذشته اپل از شارژر MagSafe استفاده کنید، سرعت شارژ شدن مایه بیش پایین خواهد وجود. بر مبنا اطلاعات منتشرشده، سرعت شارژ قبیله های گذشته ی آیفون توسط شارژر MagSafe در برابر شارژرهای عادی بی سیم Qi بوسیله اندازه ی شایان توجهی کمتر است. بخاطر مثال چنانچه از شارژر متاخر آیفون برای شارژ آیفون ۱۱ پرو استفاده شود، میزان شارژدهی به جای ۷٫۵ وات، ۰٫۹۶ خواهد بود که کاهش قابل توجهی است و به قرار احساس می شود.

اپل می گوید شارژر MagSafe که هفته گذشته عرضه شد با Qi متجانس است؛ بنابراین برای آیفون های باستانی نیز مناسب است:شارژر MagSafe سازگاری با شارژ Qi را حفظ می کند. بنابراین می توان از آن مانند هر شارژر دارای گواهی Qi برای شارژ بی سیم آیفون ۸ یا بالاتر و نیز ایرپاد با یک کیف شارژ بی‎سیم مصرف کرد.

ادعا می شود میزان شارژدهی این وسیله هنگام شارژر کردن آیفون ۱۲، ۱۵ وات است. اما آیفون ۱۱ تنها می تواند از ۷٫۵ وات پشتیبانی کند؛ این همان میزانی شارژدهی است که از MagSafe طی استعمال بخاطر این گوشی هوشمند اشتیاق می رود. اکنون چند شارژر بی سیم ساخته شده توسط شرکت های شخص ثالث بود دارند که این ویژگی را ارائه می دهند؛ حتی چندی از این مدل ها در دسته مقرون بوسیله نفع قرار می گیرند.

بااین حال هنگامی که مکس یوریف، یکی از یوتیوبرهای معروف دنیای فناوری، این مسئله را داخل کانال Max Tech مورد آزمایش قرار داد، مخبر شد که به نظر می رسد شارژر MagSafe نرخ شارژ پایین ۰٫۹۶ وات را عرضه می دهد.

این فرد بخاطر اینکه متغیرهای متنوع روی خراج این آزمایش تأثیر نگذارند، اطمینان نتیجه کرد که داخل همه ی گزینه ها از آداپتور برق ۲۰ واتی اپل استعمال شود. همچنین او باقی مواردی که مقدور بود روی نتیجه ی آزمایش تأثیر بگذارند، بررسی و شرایطی ایده آل برای آن خلق کردن کرد تا کنجکاو ترین نتایج نتیجه شوند.دو عامل امکان پذیر است آزمایش مکس یوریف را مادون تأثیر قرار دهند

البته با حیات تقلا های یوریف برای کنجکاو اجرا شدن این آزمایش، ما بوسیله دو برهان باید بخشی بوسیله نتیجه بوسیله دست آمده از آن شک داشته باشیم. نخستین برهان این است که یوتیوبر مذکور به جای لحاظ ی زمان پر شدن باتری دستگاه از صفر تا ۱۰۰ درصد، به یک اپلیکیشن بخاطر اخبار داده ها مربوط بوسیله این بخش تکیه کرده است. محاسبه ی استاندارد زمان مورد نیاز برای مملو شدن یک باتری خالی می تواند به نعوظ بالقوه یک روش مطمئن نمدار برای ارزیابی غلبه شارژ درون یک اطراف تمام باشد.

مورد دوم بوسیله باشگاه مغناطیسی شارژر آیفون ۱۲ مربوط می شود که برای هماهنگی کامل شارژر با دستگاه نیاز است؛ تنها جدیدترین خانواده آیفون های اپل به این قطعه مجهز هستند. نتایج بوسیله دست آمده از آزمایش های یوریف در بعضی جزء ها متناقض است. این حلقه ی مغناطیسی می تواند یکی از مهم ترین فاکتورها برای تناقض های پیش آمده باشد.پد شارژر بی سیم MagSafe نسبت به دیگر گزینه های موجود در راسته کوچک تر است

وزن ی بیش کوچک MagSafe نسبت به دیگر پدهای شارژ موجود در بازار، می تواند یکی از دلایل اصلی قدرت کمتر شارژدهی باشد. البته تا اینکه اگر این جریان درست باشد، آزمایش این یوتیوبر می تواند مقیاس ای از استفاده ی کاربران از این شارژر در زندگی واقعی تلقی شود. اگر انفراد بخواهد آیفون ۱۱ را با استفاده از  MagSafe شارژ کند، با دشوار کوچک بودن پد شارژ روبه رو خواهد شد؛ درنتیجه وسیله او با سرعت بسیار کمتری شارژ می شود.مقاله های مرتبط:براساس پتنت منتشرشده از اپل، قاب اینده MagSafe امکان شارژ ایرپاد را نیز فراهم می کندشارژر مگ سیف اپل با پیکسل 5 و گلکسی زد فولد 2 امر می کند

با بود تمام مطالبی که تو این مقاله به آن رمز شد، هنوز نمی توانیم به طور نکته سنج درباره ی قدرت شارژ MagSafe اپل برای گوشی های هوشمند دودمان پیشین صحبت کنیم و باید برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر، کمی عاشق بمانیم. اما چنانچه دارای آیفون های سلسله پیش هستید و عزیمت دارید شارژر MagSafe را خریداری کنید، بوسیله شما پیشنهاد می کنیم مدتی دست نگه دارید؛ زیرا که به زودی اطلاعات نکته سنج لطافت درباره ی این محصول و سازگاری آن با گوشی های هوشمند اپل منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران زومیت درباره ی نتیجه آزمایش این یوتیوبر چیست؟ آیا ممکن است شارژر MagSafe به نعوظ تمام از آیفون های قدیمی تر پشتیبانی نکند؟

 بیشتر بخوانید:اپل: شارژر مگ سیف ممکن است رگه خود را روی چهارچوب گوشی به جا بگذارداولین نتایج از آزمایش های پایداری سرامیک شیلد، تیغ دار کردن محافظ جدید آیفونحسگر لایدار آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس، اندازه اندام افراد را در عکس نشان می دهدجدیدترین چهارچوب های آهن ربایی Peak Design معرفی شداولین مقصد ها از هدست واقعیت افزوده اپل و مصرف از پنل های microLED سونی