داوران «عصر جدید» تذکر دیپلماتیک گرفتند | واکنش امین حیایی و خواب نونهالی | آغاز دور متاخر از امشب

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سومین قسمت از دور دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران امشب و فردا شب (شنبه و یکشنبه) روی آنتن شبکه سه گانه سیما خواهد رفت و بوسیله تاثیر از کرونا، تغییراتی به خود دیده است.

بنا بر این گزارش، این برنامه درحالی امشب روی آنتن می رود که ۲ تن از داوران این محک از لفظ مدیر شبکه سه بوسیله دلیل حمایت از هشتک اعدام نکنید تذکر ستاندن کرده اند و پست های خود تو اینستاگرام را حذف کرده اند.

برقرار حیایی و خواب نونهالی هفته گذشته و قرص زمانی که سیلان توئیتری اعدام نکنید تو فضای مجازی بوسیله راه افتاده بود، این مطلب را در اینستاگرام خود پاشیدن داده بودند.

قسمت متاخر این برنامه امشب پس از تذکر و توبیخ ارتکاب شده به روی آنتن می رود و داخل ریشه تقدیر ثالث به دو تقدیر با دو اجرا شاخه شده که به همراه آیتم هایی ویژه درون دو شب پخش می شود.

درون این سرنوشت که پس از پروتکل های متاخر وزارت بهداشت و دستورالعمل های بدیع ستاد ملی مبارزه با کرونا ضبط شده است، همگی تماشاگران و عوامل عصرجدید با ماسک باخبر استودیو شدند و همچنین پنجمین انجام به دلیل مثبت وجود داشتن تست کرونایی که در عقب عریضی پیش از ادخال به استودیوی برنامه از شرکت کنندگان پژمان شد، از گردونه رقابت کنار گذاشته شد و بوسیله این ترتیب، سرنوشت سومین از دور دوم، تنها با چهار انجام طی خواهد شد.

قسمت چهارم این دستور کار نیز، شنبه و یکشنبه هفته آینده پخش خواهد شد.