۵ اشتباه مرسوم که اطراف چشم شما را چین می کند

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، اسپوتنیک بوسیله نقل از مدیکال رو نوشت: گره و چروک در زنان می تواند هم تو جوانی و غم در بزرگسالی مشخص شود. رایج ترین اشتباهاتی که باعث ابداع چین و چین در ناحیه اطراف چشم می شود عبارتند از:

نگهداری از پوست نازک و حساس تو ملک اطراف چشم بسیار ضروری است. وقتی در حال شست وشوی صورت، شستن آرایش و حتی کاربرد از کرم های مخصوص مرطوب کننده در دوروبر چشم هستید بیش مداقه کنید تا پوست اطراف چشم را نکشید، زیرا این فقره باعث می شود چین و گره های جدید روی آن ظاهر شود.

چشم با آب سرد یا گرم شایان شست وشو نیست، زیرا این فقره باعث ایجاد چین و چروک های جدید روی آن می شود. آب ایده آل برای شست وشو باید به وزن دمای اتاق باشد.

چین و چروک همچنین می تواند شاگرد از رژیم ناتندرست شما باشد. این عمدتا مربوط به مصرف بسیار از حد شیرینی هاست. انگبین نه تنها باعث چاقی می شود، بلکه نیز با مشکلات سلامتی شما را روبه رو می کند. ماهی، آجیل، میوه و سبزیجات را درون رژیم غذایی خود بگنجانید، نیز نرخ شهد هایی را که می خورید کاهش دهید.

عادت های بد مانند سیگار کشیدن و خاطرخواهی به الکل می تواند به خلق کردن چین و چروک دستیار درنگ. در این حالت، بدن از کمبود آب بدن رنج می برد.

انگیزه تجلی اولیه گره و چروک ها می تواند یک ضابطه ردی داخل خانم ها باشد که بدون شستن آرایش خود بوسیله رختخواب بروند. مواد افزودنی آرایشی در منافذ تاثیر کرده و در خرابکاری پوست نقش دارند. کنار این اساس، این امر منجر به کاهش موادی مثل کلاژن و الاستین درون پوست خواهد شد.