راز درخشش غشا مرلین مونرو فاش شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، رنه تیلور بازیگری که در کالج تئاتر همکلاسی مونرو بوده گفته که او برای تر سازی پوستش عادت خاصی داشت و ارج زیادی وازلین به پوستش می زد.

تیلور خلال صحبت در مراسم جشن ۵۰ سالگی اداره تئاتر و فیلم لی استراسبرگ از این توصیه همکلاسی اش تو زمینه زیبایی یاد کرد.

به گزارش تارنمای پیج سیکس، تیلور گفت: مرلین مونرو درخشان ترین پوستی را داشت که به عمرم دیده بودم. یک روز همراه با لی استراسبرگ خبردار کلاس شد و مجبور شدم ازش بپرسم با پوستش چه می کند.

مرلین بوسیله من گفت: من هر روز بامداد به طاس بدنم وازلین می زنم و بعد سه ساعت داخل دوش آب داغ می مانم. با این کار پوستم برق می زند.

ولی بوسیله گفته تیلور این رویه تو تک او جواب نداد. او گفت: من هم رفتم و این کار را امتحان کردم و نزدیک بود غرق شوم.

متخصص غشا مونرو، ارنو لازلو، تقریر کرد او حزن از موهبت خیس کننده ای به نام فلیتیل کوشا کاربرد می کند. او علاوه بر این که با ژله نفت یا همان وازلین گرمابه می کرد، از این محصول قبل از این که مواد آرایشی را بوسیله صورتش بمالد نیز استفاده می کرد تا پوستش ابد به نظر تیز بیاید.

بنا پیاده شدن گزارش نامه ووگ، مونرو هر روز از کرم پاک کننده خنک پوند، بذل هشت ساعته الیزابت آردن و روغن زیتون نیز بخاطر محافظت از پوستش مصرف می کرد تا پوستی باطراوت و افتابی داشته باشد.

این هنرپیشه که تو سال ۱۹۶۲ درون ۳۶ سالگی درگذشت از پوستش نیز در مقابل نور آفتاب محافظت می کرد، بجهت فکر می کرد پوست برنزه دیگر جذابیتی ندارد و سالم مرطوب هم ازاله و دلش می خواست تمام بدنش سفید باشد.